CKP - Cestovní kancelář pro psy

Rectangle 4

       Informace

 

Cestovní kancelář nabízí

nebývalé zážitky pro Vaše psy

Pošlete své pejsky na dovolenou !

Nadstandardní ubytování!

nadstandardní péče!

 

Podívejte se !

Nejkrásnější zážitky

Návštěvy historických památek

Návštěvy ZOO a zábavy pro psy

Masáže!  Podívejte se

V.I.P.

Služby jen pro Vašeho psa

Reiky a psí salóny

Osobnost! Podívejte se

 

Ubytování pejsků

Stravování

Výlety

Nabídka produkty
.

Připravené balíčky

Standard

Střední třída
Pro náročné
V.I.P. balíček
Doplňkové služby
Přiobjednejte si ke svému

objednanému balíčku...       Více...

Už Váš pejsek viděl
historické památky ČR?      Více...


Už Váš pejsek navštívil ZOO
a seznámil se s tygrem?     Více...


Zná Váš pejsek Reiky
a byl na masážích?            Více...

Co by si přál
Váš pejsek ze všeho nejvíc?

Napište nám to.                 Více...

Víte proč milujete svého psa?
trochu z historie...             Více...
 

Objednejte si včas

Na nic nečekejte a včas si objednejte dovolenou pro Vašeho pejska. Již teď jsou všechny termíny na měsíc srpen vyprodány.

Zavolejte, napište, kontaktujte nás.

Váš pejsek si odveze nezapomenutelné zážitky.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
(Reiky terapie:  je velmi uznávaná terapie pro psychické uvolnění a nastolení pokojného stavu mysli pejska, která dnes patří k modernímu životu jako například osobní psycholog nebo terapeut. Reiky je japonské slovo pro univerzální životní energii.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

REIKY

Reiky - terapie reiki je velmi uznávaná terapie pro psychické uvolnění a nastolení pokojného stavu mysli pejska, která dnes patří k modernímu životu jako například osobní psycholog nebo terapeut. Reiky je japonské slovo pro univerzální životní energii.

  • Reiky terapie - pouze pro V.I.P balíček služeb

Co to je Reiky


  • Nejlepší terapie pro vašeho mazlíčka

    Metoda Reiky pochází opět z dávnověku. Novodobý rozvoj zaznamenala v 70. letech 20. století. K nám do České republiky ji přinesla Mari Hall. Vlohy Reiky má každý. Je to natolik rozšířená metoda, že je bohužel mnoho samozvaných učitelů, kteří neerudovaně vedou školení, vyučují a o principech Reiky v podstatě vůbec nic neví. 
    V průběhu sezení může pacient ležet nebo sedět. Léčitel si v duchu odříkává mantry a současně přikládá ruce na pacienta. Postup při vyšetření Reiky je předmětem individuální metodiky léčitele. Součástí Reiky není diagnostická část (léčitel nezjišťuje typ nemoci). Je to tedy kontaktní metoda, při níž by pacient měl mít pocit tepla, uvolnění, brnění, elektřiny. Léčitel i pacient cítí vyrovnání energií. Celková harmonizace trvá 40-45 minut. Reiky lze provozovat i na dálku. Léčitel na papír napíše jméno pacienta nebo poslouží fotka pacienta, kterou léčitel vezme do ruky a nechá probít energií. Mezi námi totiž neexistuje žádné oddělení.
    Reiky nezpůsobuje žádnou kontraindikaci, lze použít na každou obtíž (psychosomatické stavy, bolestivé stavy). Je to nenáročná a elegantní metoda. Léčitel je však pouze prostředník pro proudění energie, nikdy ji nesmí dávat ze sebe. 
    Léčitelé opět podstupují mnoha školením, jejichž předmětem je vyměňování informací a zkušeností v kazuistice a společné meditace.   

 

   Reiky je japonské slovo pro univerzální životní enerii", božskou sílu, která nás oživuje. Zároveň může být jakousi životní cestou, která pomáhá rozvinout osobnost a přizpůsobit život vesmírným rytmům. Podstata reiky může být také chápána jako láska, ze které k nám proudí všeobsahující božské informace, radost a život. Reiky není pozitivní ani negativní, předstvuje nejvyšší vibrace životní energie, kterých může člověk dosáhnout. Umožňuje styk s živými impulzy světa a dodává pocit jednoty se vším. Všechny lidské problémy prý pramení z pocitu osamělosti, kdy lidé usilují o společnost a jednotu a touží po lásce a bezpečí.

  Reiki není myslí řízená, je to inteligentní energie, která sama nejlíp ví kde a jak má působit. Reiky přivádí tělo do harmonie na fyzické, mentální, emocionální i duchovní úrovni (nejde tedy jen o tělo fyzické). Dokáže odstranit energetické blokády, podporuje tvořivost a aktivní sebevyjádření. Přestane nás kupředu pohánět strach a motivací se stane radost. Pomocí ní můžete zlepšit a rozvíjet zdraví své, i kohokoliv jiného. Člověk pracující s reiky se stává pouze prostředkem průchodu této univerzální energie. Není proto léčitelem, jen energii předává, stává se vlastně jen pozorovatelem léčebného procesu.

   Práce s reiky se od samého počátku zakládá na úctě k duhému. Nikomu tuto léčbu nesmíme nutit. Tato vesmírná životní energie uvolňuje partie těla, do kterých je vpuštěna. Někdy se při terapii mohou vyplavit na povrch nezpracované pocity a následuje citový výbuch. Jinak je naprosto bezpečná a nelze se jí předávkovat. Léčí nejen důsledek, ale i příčinu nemoci.
Působení na organismus

* harmonizuje
* dodává vitální energii a zvyšuje její frekvenci
* pomáhá při různých zdravotních problémech
* odplavuje z těla toxické látky
* uvolňuje energetické bloky
* odstraňuje zlozvyky a fobie
* pracuje s podvědomím

Zásady Reiki

* buďte vděčni za všechno dobré.
* nedělejte si starosti
* nehněvejte se a buďte laskaví
* svou práci vykonávejte svědomitě
* na živobytí si vydělávejte čestně.

 

Upozornění !
Do plánovaných termínů nebudou zařazeni problémoví psi. Je možné s námi konsultovat dovolenou pro problémového pejska za dozoru psího psychologa v jiném termínu.

Upozornění !
Pro zařazení psa do turnusu dovolené je nutné předložit očkovací průkaz pejska s platným očkováním, který zůstane po celou dobu dovolené u nás. 

Doma    |    Odejít    |    Produkty    |    O nás    |    Kontakty

Nenechávejte mě doma!


Copyright © 2004 BusinessName.com. All rights reserved.